Prvi "Keva si" događaj održan je 6. juna na Dedinju, okupivši 56 žena, među kojima su bile 33 influenserke, kao i brojne preduzetnice, partneri brenda i žene koje su tokom godina bile deo njegove priče.
Ideja događaja bila je da podseti žene, a posebno majke, koliko je važno da brinu o sebi i svom fizičkom i mentalnom zdravlju.
Pod sloganom "Kada je mama dobro – porodica je dobro", okupljene su imale priliku da na nekoliko sati zastanu, posvete se sebi i uživaju u sadržajima osmišljenim upravo za njih.
Joga, meditacija i vreme za sebe
Program je započeo časom joge tokom kojeg su učesnice vežbale, istezale se i kroz vođene vežbe disanja pokušale da se vrate sebi i pronađu unutrašnji mir.
Nakon toga usledio je neformalni deo događaja uz druženje, muziku uživo i razgovore koji su mnogima doneli nova poznanstva, inspiraciju i priliku za povezivanje.
Posebnu vrednost događaju dala je upravo atmosfera podrške, razumevanja i zajedništva među ženama koje se svakodnevno suočavaju sa brojnim poslovnim i porodičnim obavezama.
Više od okupljanja
Organizatorka događaja istakla je da je ideja nastala iz želje da se majke podsete koliko su važne, snažne i nezamenljive u životima svoje dece.
"Naša deca imaju samo jednu mamu i zato je važno da brinemo o sebi", bila je jedna od glavnih poruka događaja.
Među gošćama su se našle žene koje su na različite načine bile deo razvoja brenda tokom prethodne tri godine – od prvih kupaca i saradnika do prijatelja i poslovnih partnera.
Poruke podrške nakon događaja
Posebne emocije izazvale su brojne poruke podrške koje su stigle nakon završetka događaja. Mnoge učesnice istakle su da ih je atmosfera podsetila koliko su ženska podrška, zajedništvo i međusobno osnaživanje važni.
Organizatorka ne krije da je upravo zbog takvih reakcija sigurna da ovo nije poslednji "Keva si" događaj.
"Kada saberemo sve ljude koje smo okupili na jednom mestu, shvatimo da je najveće bogatstvo upravo u odnosima koje gradimo. Sreća se ne meri novcem, već osmesima, zagrljajima i ljudima koje imamo oko sebe", poručila je ona nakon događaja.
Nakon uspešno održanog prvog okupljanja, jedno je sigurno – "Keva si" zajednica nastavlja da raste, a nove ideje i susreti tek dolaze.
Bojaninu priču o nastanku brenda Keva Si, možete poslušati u našem podkastu "Hrabrija nego juče":